COOP DOBRÉ RECEPTY do telefonu zdarma

Mobilní aplikace COOP DOBRÉ RECEPTY je určena pro chytré telefony zákazníků družstev COOP a přináší desítky receptů, které si mohou snadno připravit z kvalitních surovin z nabídky českých a moravských družstev COOP.

Stáhněte si do svého chytrého telefonu

COOP DOBRÉ RECEPTY je chytrá aplikace v češtině, kterou ocení majitelé mobilních zařízení a chytrých telefonů s operačním systémem iOS (iPhone nebo iPad) nebo telefonů na platformě Android. Každý zákazník, který má po ruce dotykový telefon, může aplikaci stáhnout zdarma. Pomocí svého smartphonu zde najde inspiraci pro snídaně, polévky, obědy, moučníky, nápoje či zdravou výživu. Pro skupinu COOP aplikaci vytvořila společnost CCV Informační systémy.

Podpora produktů označených privátními značkami COOP

Pokud uživatel aplikace nemá v plánu zrovna vařit, ale nejprve nakupovat v prodejnách družstev COOP, nabízí mu aplikace rovněž informace o potravinách označených privátními značkami maloobchodního řetězce COOP. Unikátní řada COOP DOBRÉ JISTOTY upozorňuje zákazníka na výrobky, které byly zavedeny do prodávaného portfolia po ověření, že splňují náročné požadavky na bezpečnost, ekologii a kvalitu. Proto mají jako součást designu logo COOP DOBRÉ JISTOTY. Jedná se o oranžový pruh na okraji obalu nebo etikety a další prostor s důležitými informacemi pro zákazníky. Ti zde načerpají řadu zajímavých informací, jako jsou průměrné výživové hodnoty výrobku a informace o tom, že výrobek je například bez kontroverzních aditiv, konzervantů nebo bezlepkový. Výrobky jsou navíc českého původu, což prakticky znamená, že jsou vyráběny s nejméně 90% podílem české práce a minimálně z 80 % českých vstupních surovin.

Vytvářejte sami databázi receptů

Recepty obsahují postup přípravy pokrmu a seznam použitých surovin se zvýrazněním produktů, které jsou označeny privátními značkami COOP. Uživatelé aplikace mohou navíc vkládat své vlastní recepty, hodnotit jejich kvalitu a vytvářet vlastní žebříček svých oblíbených receptů.

 

Sledujte akční ceny a využijte čtečku čárových kódů

Nově v aplikaci naleznete také akční ceny a samotný leták s aktuálními slevami ke stažení, každý měsíc tedy víte, co je výhodné z privátních produktů koupit. K zobrazení informací o produktu včetně vhodných receptů také nově slouží čtečka čárových kódů, Tu stačí namířit na čárový kód produktu a můžete se tedy k informacím o zboží dostat rychle a pohodlně.


Na co čekáte? Vyzkoušejte sami, aplikace je dostupná na

Stáhnout Stáhnout